Stáblista : Heyan Gia, Amour Leire, Makel Chukwunonso
Producer : Ignacia Jonte
Vezető producer : Larni Charlotta
Rendező : Xavian Cayan
Fordította : Shaianne Ellyse

Milák Kristóf remek idővel országos bajnok 100 méter pillangón ~ Milák Kristóf remek idővel nyert 100 méter pillangón az úszók kaposvári olimpiai kvalifikációs országos bajnokságának szombati záró napján A 200 méter pillangó világbajnoka és

Milák Kristóf remek idővel országos bajnok 100 méter pillangón ~ Milák Kristóf remek idővel nyert 100 méter pillangón az úszók kaposvári olimpiai kvalifikációs országos bajnokságának szombati záró napján A 200 méter pillangó világbajnoka és világcsúcstartója – akit saját elmondása szerint nagyon megviselt a koronavírusfertőzés – 5107 másodperces idővel győzött a 100 méteres számban

Németh Nándor országos csúcsot úszott 100 méter gyorson ~ SzabóFeltóthy Eszter 200 méter háton olimpiai A szintet Németh Nándor 100 méter gyorson országos csúcsot úszott a kaposvári országos bajnokságon csütörtökön A 18 éves SzabóFeltóthy 20978 perces idővel volt a legjobb az előfutamok során ez több mint fél másodperccel

Milák Kristóf belehúzott az ob zárónapján ~ Milák Kristóf remek idővel nyert 100 méter pillangón az úszók kaposvári olimpiai kvalifikációs országos bajnokságának szombati zárónapján A 200 méter pillangó világbajnoka és világcsúcstartója akit saját elmondása szerint nagyon megviselt a koronavírusfertőzés 5107 másodperces idővel győzött a 100 méteres

Országos bajnok lett NICSHSÚVC mellúszója a Hód Úszó SE ~ Szilágyi Csaba aranyérmet nyert a Kaposváron zajló úszó országos bajnokságon 100 méter mellen Ugrai Panna pedig negyedik lett 100 méter háton Mindkét vásárhelyi úszóklub versenyzői kitettek magukért az év legfontosabb hazai viadalán A vajdasági gyökerekkel bíró de évek a NICSHSÚVC színeiben versenyző Szilágyi

Telegdy Ádám olimpiai A szintes 100 méter háton ~ Telegdy Ádám olimpiai A szintet ért el 100 méter háton az úszók országos bajnokságának keddi nyitónapján Kaposváron A viadalon ezen az estén még csak előfutamokat rendeztek ugyanis a jövő nyárra halasztott tokiói olimpia időrendjéhez igazodva a döntőket délelőtt bonyolítják le Ennek ellenére a 25 éves Telegdynek akinek 200 méter háton is van A szintje

Telegdy Ádám olimpiai A szintet úszott 100 méter háton ~ Ennek ellenére a 25 éves Telegdynek – akinek 200 méter háton is van A szintje – már itt sikerült teljesíteni az olimpiai szintidőt 100 méter háton 5372 másodperces idővel csapott célba ami 13 századdal jobb az 5385ös határnál

Peaty 100 méter mellen megdöntötte Van der Burgh 2009es ~ Négyszáz méter vegyesen Jakabos hatodik Kapás nyolcadik lett míg Telegdy 100 méter háton hetedikként végzett Vasárnap megszületett a második világcsúcs is az ISL idei kiírásában ráadásul a brit Adam Peaty 100 méter mellen Cameron van der Burgh 2009es cáparuhás 5561 másodperces rekordját faragta le 5549 másodpercre

Magyar országos rekordok listája 100 méteres gyorsúszásban ~ A férfi 100 méteres gyorsúszás magyar csúcsai 50 méteres medence Idő Név Egyesület Dátum Helyszín Esemény Megjegyzés Forrás 1094

A férfi 100 méteres síkfutás világrekordjának fejlődése ~ Az atlétikai futószámok legizgalmasabb száma a 100 méteres síkfutás a legrobbanékonyabb atléták száma 1977óta már csak elektronikus időmérés esetén fogadnak el világcsúcsot Szabadtéri verseny esetén meghatározott a lehetséges hátszél erőssége 1975óta csak íves pályán elért eredményeket tartanak nyilván Külön jegyzik az 1000 méter tengerszint feletti

#angolul. #filmnézés. #magyar felirat. #teljes mese.#teljes film. #1080p. #blu ray. #letöltés ingyen. #HD videa. #letöltés. #filmek. #online magyarul. #dvdrip. #magyar szinkron. #720p. #indavideo